• تاریخ: ژوئن 2, 2020-2:41
  • شناسه خبر: 75722

در راستای مبارزه با کرونا ویروس انجام شد؛

پلمب ۲۵ واحد صنفـــی بدلیل عدم رعایت پروتکل بهداشتی در میناب

در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعداد 25 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط تیم بازررسی و نظارت بر فعالیت های صنفی در شهرستان میناب پلمپ شد. ...

محمد احمدی فرماندار ویژه میناب در ادامه بازرسی و نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی شهرستان در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب، گفت: با اجرای طرح نظارت بر صنوف توسط گشت های کنترلی و نظارتی بازرسان نظارت براماکن عمومی و اتاق اصناف و شبکه بهداشت و درمان طی یک روز گذشته ۲۵ واحد صنفی در این شهرستان پلمپ شدند و علاوه بر آن تعدای دیگر نیز اخطار پلمپ دریافت کردند.

وی بیان اینکه در حال مبارزه همه جانبه با بیماری کرونا هستیم و از همه مردم می خواهیم خود را عضوی از ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا بدانند، تاکید کرد: با هماهنگی انجام شده و لازم‌ الاجرا بودن مصوبات این ستاد با واحدهای صنفی متخلف برخورد و پلمپ خواهند شد.

وی با اشاره به قرار گیری وضعیت قرمز بیماری کرونا ویروس در میناب تصریح کرد: کلیه واحدهای صنفی، ادارات، بانک ها باید بعنوان سفیران سلامت با ستاد بیماری کرونا در این شهرستان همکاری ویژه ای داشته باشند تا به کاهش و ریشه کنی این ویروس کمک شود.

به گفته فرماندار ویژه میناب واحدهای صنفی پلمپ شده شامل کبابی، ارزانسرا، آرایشگاه مردانه، فروشگاه موتورسیکلت، کادو سرا، لاستیک فروشی، موبایل فروشی، تزیینات خودرو، اغذیه فروشی، شیشه بری، واحد اتحادیه صنفی، مشاور املاک، سوپرمارکت، آرایشگاه زنانه، بستنی فروشی، مزون عروس، قنادی، فتوکپی و عکاسی بوده است.

فرماندار ویژه میناب اظهار کرد: واحدهای صنفی که فعالیتشان را آغاز می‌کنند  مکلف هستند پروتکل‌های بهداشتی را در معرض دید عموم قرار داده و خود نیز به دقت آنها را رعایت کنند.

انتهای پیام/ز
 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: