• تاریخ: ژوئن 1, 2020-0:30
  • شناسه خبر: 75695

فرماندار ویژه میناب خبرداد:

پلمپ بیش از۳۰۰ واحد صنفی و تجاری در میناب

فرماندار ویژه میناب از پلمپ بیش از 300 واحد صنفی و تجاری از ابتدای شروع گام دوم فاصله گذاری اجتماعی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان خبر داد. ...

محمد احمدی فرماندار ویژه شهرستان میناب در حاشیه بازدید از واحدهای صنفی در این شهرستان با میناب جنوب گفت: تعطیلی یک ماه واحدهای صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی کوید ۱۹ در شهرستان میناب کلید خورده است.

وی افزود:  از ابتدای شروع گام دوم فاصله گذاری اجتماعی تا کنون بیش از ۳۰۰ واحد صنفی و تجاری به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان پلمپ شده اند.

احمدی خاطر نشان کرد: این واحد های صنفی پلمپ شده شامل عمده فروشی، آرایشگاه مردانه، فروشگاه آرایشی بهداشتی، سوپرمارکت، یک الکترونیکی، ارزانسرای پوشاک، فروش ظروف یکبارمصرف، ابزارالاتی، کفاشی، دفتر فنی و مهندسی، نانوایی،  آرایشگاه زنانه،مرکز تجاری،پاساژ بوده است.

فرماندار ویژه میناب افزود: در بازدید بازرسین بهداشت  از واحد های صنفی در شامگاه روز یکشنبه تعداد ۲۷ واحد به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و پروتکل های بهداشتی کوید ۱۹ در سطح شهرستان میناب پلمپ شدند.

فرماندار ویژه میناب گفت: همچنین در بازدید بازرسین سلامت محیط و کار شهرستان میناب از بخش توکهور_هشتبندی  نیز تعداد۵ واحد صنفی شامل سوپرمارکت ، نانوایی و آرایشگاه زنانه در گام دوم فاصله گذاری اجتماعی با هماهنگی و همکاری پلیس اماکن نیروی انتظامی پلمپ گردید.

به گفته محمد احمدی فرماندار ویژه شهرستان میناب پیش از این از زمان اجرای مرحله دوم طرح فاصله گذاری اجتماعی دو مجتمع تجاری و ۳۰۰ واحد صنفی و دو پاساژ در میناب به علت رعایت نکردن موارد بهداشتی در پلمپ شدند.
وی افزود: همه صاحبان مشاغل باید اصول فاصله گزاری اجتماعی را رعایت کنند و پیش از بازگشایی در سامانه سلامت نام نویسی کنند.

احمدی تاکید کرد: صرفاً اخذ کد رهگیری به منظور فعالیت در راستای حفظ و سلامت مدیران و شهروندان کفایت نمی‌کند، بلکه انتظار می‌رود مدیران و مالکین تمامی صنوف قبل از اخذ کد رهگیری از سامانه وزارت بهداشت، پروتکل مربوطه را دریافت و به دقت مطالعه کرده و در حین فعالیت نسبت به اجرایی شدن پروتکل‌ها در محل کار خویش اقدام کنند.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: