• تاریخ: دی ۵, ۱۳۹۶-۴:۵۰
  • شناسه خبر: 68284

پلمپ ۲ قلیان سرا در شهرستان میناب

مدیر شبکه بهداشت و درمان میناب از پلمپ2 قلیان سرای متخلف در این شهرستان خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب، دکتر محمد رضا حسینی زینلی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب گفت: در راستای آیین نامه اجرایی قانون مبارزه و کنترل دخانیات و بازدیدهای مستمر، ضمن صدور اخطار به اماکن عرضه کننده قلیان و با همکاری و هماهنگی اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن و دادگستری، با ۲ واحد متخلف قلیان در این شهرستان برخورد و از فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب اظهار داشت: نظارت بر روند مراکز عرضه قلیان و مواد دخانی در میناب با حضور بازرسین شبکه بهداشت و درمان،دادگستری،اداره صنعت معدن و تجارت و اقتاق اصناف و بازرسین بهداشت محیط انجام شد.

دکتر حسینی خاطر نشان کرد: در این بازدید مشترک، ۲ واحد مرکز عرضه کننده قلیان پلمپ گردید و تعداد ۹۰ جام قلیان و ۱۲کیلوگرم تمباکوی میوه ای جمع آوری و توقیف شد.

وی جمع آوری ۹۰جام قلیان، آموزش چهره به چهره به متصدیان ومصرف کنندگان مواد دخانی در خصوص مضرات مواد دخانی، بازدید مستمر از اماکن عمومی و مراکز عرضه قلیان بخشی از اقدامات مهم واحد بهداشت این شبکه برشمرد.

رئیس مرکز بهداشت و درمان میناب تاکید کرد: قلیان عامل مهم بیماری‌های تنفسی و مشکلات بهداشتی است و باید برای کاهش مصرف آن تلاش شود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: