• تاریخ: بهمن ۱۸, ۱۳۹۷-۱۸:۱۵
  • شناسه خبر: 73060

پنجمین یادواره شهدای روستای حاجی خادمی برگزار می شود

فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله(ص) نوبند از برگزاری پنجمین یادواره شهدای سرافراز روستای حاجی خادمی شهرستان میناب همزمان با ایام فاطمیه(س)خبرداد. ...

 

به گزارش میناب جنوب،حسن ملک بنیادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله(ص) نوبندگفت: برگزاری یادواره شهدا سبب می شود تا ایثار و شهادت رزمندگان اسلام بیشتر بازگو شود و نسل جوان با رشادت های آنان آشنا شوند.

ملک بنیادی اضافه کرد: شهدا مظهر ایثار، مقاومت و از خودگذشتگی هستند که به تمام مواهب مادی و دنیوی پشت کردند و از جان شیرین خود گذشتند تا یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان نیفتد و امروز تکریم مقام شامخ شهدا یک وظیفه و ضرورت غیرقابل انکار است.

وی هدف از برگزاری یادواره های شهدا را گرامی داشت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، حفظ ارزشهای اسلامی، آشنایی نسل جدید با آرمانهای شهیدان و… خواند و افزود: ما باید خانواده های شهدا را تکریم کرده و نسبت به بررسی و رسیدگی به امورات آنان پیگیری مجدانه داشته باشیم و برگزاری هرچه باشکوه تر همایش ها و یادواره های شهدا راهی برای زنده نگه داشتن آرمان های آنان است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج محمد رسول الله(ص) نوبند خاطر نشان کرد: این یادواره با حضور خانواده‌های معظم شهدا، رزمندگان، مسئولین و با سخنرانی و مداحی برگزار خواهد شد.

ملک بنیادی گفت:این مراسم روز پنجشنبه ۱۸بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء همزمان با ایام فاطمه(س)درمسجد صاحب الزمان(عج) روستای حاجی خادمی برگزار خواهد شد.

روستای حاجی خادمی با ۴ هزار نفر جمعیت در ۷ کیلومتری شهر میناب واقع شده است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: