• تاریخ: آبان ۸, ۱۳۹۸-۵:۴۱
  • شناسه خبر: 74605

پیاده روی از مسجد تا حرم در میناب+تصاویر

تجمع بزرگ عزاداران رضوی شهرستان میناب به مناسبت شهادت امام رضا علیه السلام با حضور ۲۰ هزار نفری عاشقان امام رضا علیه السلام به سمت آستان مقدس امام زاده شاه مرعش برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب بیش از ۲۰ هزار نفر از مردم شهرستان میناب به رسم هرساله در سالروز شهادت امام رضا(ع) در قالب تجمع بزرگ رضوی از مساجد مناطق مختلف تا حرم امامزاده شاه مرعش(ع) را پیاده روی کردند.

 

مصطفی محب زاده ،رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب ضمن تسلیت شهادت عالم آل محمد علی بن موسی الرضا علیه السلام گفت: پیاده روی مسجد تا حرم هر ساله جهت عرض ارادت به ساحت مقدس امامزاده شاه مرعش ابن موسی الکاظم (ع) در روز شهادت امام رضا علیه السلام در شهرستان میناب برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم معنوی بیش از ۵ سال است که در روز شهادت امام رضا علیه السلام با حضور بیش از ۲۰ هزار نفر از عزاداران ابالحسن علی بن موسی الرضا علیه السلام در آستان مقدس امام زاده شاه مرعش ابن موسی الکاظم (ع) برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میناب خاطرنشان کرد: این مراسم معنوی با مشارکت های مردمی انجام می شود و مردم با این کار ارادت خود را به امام رضا علیه السلام و امام زاده شاه مرعش در طبق اخلاص گذاشته و هر چی دارند در راه ائمه اطهار قرار می دهند و مردم به صورت خودجوش در بین راه موکب هایی برای خدمت رسانی به زوار برپا کرده اند.

 

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: