• تاریخ: جولای 24, 2017-11:41
  • شناسه خبر: 64739

پیش بینی اعزام ۲۵۰ مددجوی کمیته امداد میناب به کربلای معلی

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب پیش بینی کرد که تا پایان امسال 250 مددجوی تحت پوشش این نهاد به کربلای معلی اعزام می شوند. ...

محمود جاودان مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان میناب در گفتگوی اختصاصی با میناب جنوب، ضمن ارائه گزارش برنامه های فرهنگی این نهاد در راستای خدمات رسانی به بانوان مددجوی این شهرستان گفت: در سه ماهه امسال با حمایت کمیته امداد و خیرین نیکوکار این شهرستان توانستیم تعداد ۴۰ مددجو اعمم از بانوان و آقایان به اردوی زیارتی کربلای معلی اعزام کنیم.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب افزود: کمیته امداد با هدف اعزام مددجویان تحت حمایت به اماکن زیارتی چون کربلای معلی و مشهد مقدس اقدام به برگزاری طرح شوق زیارت می کند.

جاودان با تاکید بر اینکه طرح شوق زیارت با کمک خیرین و نیکوکاران اجرا می شود افزود: هزینه اعزام این بانوان و مادران تحت حمایت به کربلا از محل اعتبارات امدادی و کمک های خیرین تامین شده است.

وی خاطر نشان ساخت: در این مرحله از اعزام مددجویان به عتبات عالیات مادران و بانوان ۴۰ تا ۵۵ ساله که در امر تربیت و تحصیل فرزندان ، اجرای طرح های اشتغالزایی و حضور در برنامه های آموزشی و فرهنگی موفق عمل کرده اند حضور داشتند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب با اشاره به اعزام ۱۲۰ نفری از زنان سرپرست خانوار و دانش آموزان ایتام در یکسال گذشته به کربلای معلی، پیش بینی کرد که تا پایان سال جاری ۲۵۰ مددجوی دیگر هم در مراسم پیاده روی اربعین حسینی و غیره به کربلای معلی اعزام شوند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: