• تاریخ: مرداد ۹, ۱۳۹۳-۱۴:۱۴
  • شناسه خبر: 11780

کاروان های قاچاق سوخت به راحتی جا به جا می شوند/نیروی انتظامی به وظیفه اش در برخورد عمل کند

آیت الله نعیم آبادی در آئین معارفه اولین امام جمعه منطقه هشتبندی با اشاره به موضوع قاچاق سوخت گفت: کاروان های قاچاق سوخت به راحتی از دیدگان مامورین عبور می کنند ، اگر مسئولین برای مقابله با آن اقدام نکنند ، آن را در خطبه های نماز جمعه بیشتر بازگو خواهم کرد. به گزارش میناب ...

آیت الله نعیم آبادی در آئین معارفه اولین امام جمعه منطقه هشتبندی با اشاره به موضوع قاچاق سوخت گفت: کاروان های قاچاق سوخت به راحتی از دیدگان مامورین عبور می کنند ، اگر مسئولین برای مقابله با آن اقدام نکنند ، آن را در خطبه های نماز جمعه بیشتر بازگو خواهم کرد.

IMG_7725-300x200

به گزارش میناب نیوز به نقل ازآیت الله نعیم آبادی در مراسم معارفه اولین امام جمعه هشتبندی با اشاره به موضوع قاچاق گفت: در مسیر اصلی میناب به هشتبندی کاروانی شامل ۱۴ دستگاه ماشین قاچاق سوخت دیدیم، نیروی انتظامی چکاره است اینجا؟

وی افزود: اگر نیروی انتظامی به وظیفه اش در زمینه قاچاق سوخت عمل نکند در خطبه های نماز جمعه این موضوع را بیان می کنم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه قاچاق گازوئیل شرعا حرام است افزود: شما متدینید تمام مراجع می گویند رعایت قوانین جمهوری اسلامی واجب است. شرعا قاچاق مواد سوخت حرام است و یکی از کارهای جدی نظام مبارزه با همین پدیده هاست. نیروی انتظامی برای این قضایا شهید داده است قاچاق پدر مردم را در آورده است.

ارادتمندان به رهبری بدانند از نظر فتوای آقا و تمام مراجع قاچاق حرام است، پول حرام وارد خانه می شود چه می شود؟

قاچاق سوخت ضعف نظام است و جلوگیری از آن واجب و مسئولیتش با نیروی انتظامی است.

آیت الله نعیم آبادی در پایان به موضوع اصلی جلسه اشاره کرد و افزود: ماشاءالله، در هیچ معارفه ای این چنین جمعیتی را نداشتیم. ما در هشت بندی، اگر بهترین نماز جمعه را نداشته باشیم یکی از بهترین نماز جمعه ها را خواهیم داشت.

پس از سخنان آیت الله نعیم آبادی، نماز جماعت ظهر و عصر به امامت آیت الله نعیم آبادی اقامه و در بین دو نماز حکم امامت جمعه حجت الاسلام بارانی به عنوان اولین امام جمعه منطقه هشت بندی توسط حجت الاسلام و المسلمین ارجمند، رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان هرمزگان قرائت و با همراهی ائمه جمعه میناب و سیریک، توسط آیت الله نعیم آبادی به وی تقدیم گردید.

حجت الاسلام بارانی، اولین خطیب جمعه منطقه هشت بندی در مراسم معارفه خود گفت: انشالله با همدلی و همراهی مسئولین و مردم بتوانیم در همه عرصه ها، خصوصا در عرصه فرهنگی که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز هست تحول عظیمی ایجاد نماییم.

وی سپس به ظرفیت منطقه اشاره کرد و گفت: منطقه هشت بندی دارای ظرفیت های مناسبی است. اهداء ۴۵ شهید در دوران دفاع مقدس و وجود هزار رزمنده و ایثارگر، وجود علما و شخصیت های برجسته ای همچون حضرت آیت الله رئوفی از ظرفیت های منطقه است.

بارانی در ادامه گفت: هشت بندی سرزمین استعدادهای درخشانی است که نمونه آن قبولی مناسب جوانان در آزمون سراسری است.

وی در ادامه افزود: سعی و تلاش ما بر این خواهد بود که با تمامی مسئولین تعامل داشته باشیم و وحدت و انسجام را بیشتر کنیم. مشکلات منطقه ابتدا در نشست های خصوصی مرتفع و در صورت برطرف نشدن در تریبون عمومی بیان می شود.

بارانی همچنین گفت: در رابطه با جریانات و گروه های سیاسی سعی ما بر جذب حداکثری و دفع حداقلی است. و دفتر امام جمعه باید محل رجوع تمامی جریانات سیاسی باشد.

شایان ذکر است شخصیت های استانی و شهرستانی همچون ائمه جمعه میناب و سیریک، مسئولین دستگاه های دولتی و برخی از مسئولین مراکز آموزش عالی، فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت شهرستان میناب و … در این آئین معارفه حضور داشتند که اهمیت منطقه هشت بندی را می رساند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: