• تاریخ: فروردین ۱, ۱۳۹۹-۱۲:۴۴
  • شناسه خبر: 75071

مینابی ها در خانه بمانید...

کرونا در میناب به ایستگاه۱۰ رسید

دکتر فرشیدی از مثبت شدن جواب آزمایش کرونای ۱۷ مورد مشکوک در هرمزگان طی ۲۴ ساعت گذشته خبرداد و گفت: شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در این استان به ۱۴۶ نفر رسید. ...

به گزارش میناب جنوب،دکتر » حسین فرشیدی » در گفتگویی خبری ضمن تشریح آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان هرمزگان اظهار کرد: از زمان شروع اپیدمی کرونا تاکنون ۹۳۵ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های هرمزگان بستری شدند که ۸۰۸ مورد ترخیص شدند.

وی با بیان اینکه از ۵۹۱ نفر از موارد مشکوک تست کرونا گرفته شد، افزود: ۱۴۶ نفر از این افراد به بیماری کووید ۱۹ مبتلا می باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ مورد به مبتلایان کرونا در استان اضافه شد، افزود: یک نفر از بیماران کووید ۱۹ طی این مدت فوت شد و در مجموع ۱۲ نفر در استان هرمزگان قربانی داشته است.

فرشیدی با اشاره به اینکه ۱۲۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ پس از بهبودی از بیمارستان ها مرخص شدند، عنوان کرد: هم اکنون ۱۴ بیماری کرونا در بیمارستان های استان بستری می باشند.

وی افزود: ۷۴ نفر در بندرعباس، ۱۴ نفر در قشم، ۳۱ نفر در کیش، ۲ نفر در پارسیان، ۲ نفر در بستک، ۵ نفر در بندرلنگه، ۳ نفر در رودان، ۱۰ نفر میناب، حاجی آباد ۳ نفر، ۱ نفر بندرخمیر و جاسک ۱ نفر به کرونا مبتلا شده اند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: