• تاریخ: می 30, 2013-8:17
  • شناسه خبر: 1357

کشف بیش از ۱۹۶ کیلو گرم مواد مخدر در میناب

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از کشف بیش از ۱۹۶کیلو گرم تریاک در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری میناب نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی دیده ور در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی پاسگاه سرنی شهرستان در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد جدی با سوداگران مرگ ...

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از کشف بیش از ۱۹۶کیلو گرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

222222222222222222

به گزارش پایگاه خبری میناب نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی دیده ور در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی پاسگاه سرنی شهرستان در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد جدی با سوداگران مرگ حین کنترل محور هشتبندی- میناب به یک دستگاه کامیون حامل بار پیاز مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از کامیون ۱۹۶کیلو و ۱۵۰ گرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای در کف اتاق عقب کامیون جاساز شده بود کشف و ضبط کردند، افزود: در این رابطه دو نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ دیده ور ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از فعالیت سوداگران مرگ مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ اطلاع تا در اسرع وقت نسبت به دستگیری متهمان اقدام شود.

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: