• تاریخ: می 21, 2020-21:03
  • شناسه خبر: 75601

کشف جسد مردی با دستان بسته در جنگل های میناب

جسد مردی مجهول الهویه در جنگل های روستای دهوشهرستان میناب پیدا شد. ...

محمد اسلامی دهیار روستای دهو در گفتگو با میناب جنوب گفت:حوالی ساعات ۱۹روز پنجشنبه یکم خرداد ماه یکی از اهالی روستای دهو که در حال بریدن تنه درختان کرت در جنگل های سولان این روستا بود جسد یک فرد مجهول الهویه را در درون گودال شناسایی می کند.

وی افزود: در پی تماس تلفنی این جوان به دنبال کشف این جسد در منطقه جنگلی روستای دهو بلافاصله با همکاری پاسگاه انتظامی، دهیار و شورای اسلامی به همراه اکیپی از ماموران پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و … در محل مورد نظر حاضر شدند و ماموران پلیس تحقیقات مقدماتی خود را جهت شناسایی هویت فرد یاد شده آغاز کردند.

دهیار روستای دهو خاطر نشان کرد: آنچه از شواهد امر پیدا بود اینکه پس از بستن دستان مقتول از پشت سر قتل صورت گرفته و پس از آن قاتل از محل مورد نظر متواری می شود و حداقل ۵ روز  از مرگ این مرد می‌گذشت.

اسلامی اذعان داشت:به دستور مقام قضایی جنازه پیدا شده جهت تعیین علت اصلی و چگونگی انجام قتل و انجام آزمایشات لازم کالبد شکافی به سردخانه بیمارستان میناب انتقال پیدا کرد.

روستای دهو با جمعیتی بیش از چهار هزار نفر یکی از روستاهای پرجمعیت بخش مرکزی شهرستان میناب است که در فاصله ی ۱۵کیلومتری شهر میناب و در جاده ی تیاب واقع است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: