• تاریخ: آبان ۲۲, ۱۳۹۶-۱۳:۴۶
  • شناسه خبر: 67264

کشف ۶۰۵ کیلوگرم تریاک و حشیش در میناب

ماموران انتظامی میناب در یک درگیری مسلحانه موفق به کشف 605 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش در یکی از روستاهای میناب شدند. ...

سرهنگ محمد رستمی فرمانده انتظامی شهرستان میناب با اعلام این خبر با میناب جنوب گفت: در یک اقدام اطلاعاتی و پلیسی، شب گذشته، ماموران پلیس انتظامی میناب در عملیاتی برنامه ریزی شده موفق به کشف ۶۰۵ کیلوگرم مواد مخدر در یکی از  از روستاهای شهرستان میناب شدند.

فرمانده انتظامی میناب افزود: در این عملیات حساب شده ۹۱ کیلو و ۲۰۰ گرم حشیش و ۵۱۳ کیلو و  ۸۰۰ گرم تریاک، طی دو مرحله از یک محل دپو شده در یک منزل مسکونی و طی بازرسی های بعدی از دورن دو خودرو جاساز شده در یک منزل مسکونی کشف و ضبط شد.

رستمی ابراز کرد: در همین رابطه ۸ خودرو و موتورسیکلت نیز توقف شد.

وی با اشاره به جاسازی ماهرانه مواد مذکور در این خودرو ، افزود: ماموران در این رابطه ۶ نفر آقا و ۱ خانم دستگیر و  به همراه خودرو توقیفی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع دادند.
فرمانده انتظامی میناب گفت: پلیس به عنوان تامین کننده امنیت داخلی کشور با مخلان نظم و امنیت بخصوص سوداگران مرگ برخورد قاطعانه خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در درگیری مسلحانه قاچاقچیان مواد مخدر با ماموران انتظامی هم سروان شاکری فرمانده مواد مخدر شهرستان میناب از ناحیه پا دچار جراحت شد و به بیمارستان میناب جهت مداوا انتقال داده شد و و حال وی اکنون مساعد است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: