• تاریخ: مهر ۱, ۱۳۹۷-۱۵:۵۹
  • شناسه خبر: 72252

کمبود نیروی انسانی و فضای آموزشی دو چالش آموزشی هرمزگان

معاون مدیر کل آموزش وپرورش هرمزگان گفت:تغییرات امروز و کسب جایگاهی بالاتر در سطح ملی و بین اللملی ، معطوف به همکاری همه دستگاه‌های اجرایی با آموزش وپرورش است. ...

به گزارش میناب جنوب، ایرج بیت اللهی معاون مدیر کل آموزش وپرورش استان هرمزگان در آئین بازگشایی و نواختن زنگ مدارس در شهرستان میناب اظهار کرد: آموزش وپرورش متعلق به همه است و هرگونه تغییر نیازمند تلاشی مضاعف می باشد.
بیت اللهی عنوان کرد:مدرسه خانه امید دولت و ملت است و این توقع را از دانش آموزان بیشتر خواهد کرد تا در عرصه علم آموزی و کسب علم و دانش به بهترین شکل ممکن در پی کسب آن باشند.
وی افزود: باید با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیای امروز به دنبال تغییرات باشیم و این میسر نخواهد شد مگر اینکه در پیرامون خود همیشه در حال پزوهش و برنامه ریزی هدفمند باشیم.
معاون مدیر کل آموزش وپرورش هرمزگان در جمع اعضای شورای اداری شهرستان نیز گفت: تغییرات امروز و کسب جایگاهی بالاتر در سطح ملی و بین اللملی ، معطوف به همکاری همه دستگاه‌های اجرایی با آموزش وپرورش است.
بیت الهی کمبود نیروی انسانی و کمبود فضای آموزشی را دو چالش بزرگ آموزش وپرورش هرمزگان در دوسال آینده عنوان کرد و افزود:امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری و انعطاف پذیری و همدلی از این مسیر عبور نماییم.
لازم به ذکر است :بیش از ۴۶ هزار دانش آموز در ۴۵۰آموزشگاه تحصیل خود را در سطح شهرستان میناب آغاز خواهند نمود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: