• تاریخ: جولای 26, 2019-1:16
  • شناسه خبر: 74577

فرمانده سپاه میناب گفت:

کمر منافقین وحامیانشان در عملیات مرصاد شکسته شد/ اقتدار ایران اسلامی مدیون تفکر بسیجی و عمل انقلابی است

فرمانده سپاه میناب گفت:آنچه امروز کشور و دنیا به آن نیاز دارد، ایستادگی در مقابل زورگویان است که تنها با مقاومت معنا پیدا می‌کند. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب در آیین تکریم ومعارفه فرمانده حوزه شهید باهنر بخش سندرک با یادآوری۵مرداد سالروز عملیات مرصاد افزود: کمر منافقین وحامیانشان در عملیات مرصاد شکسته شد.

وی وحدت و یکپارچگی ملی و عزم و اراده امام و امت را رمز شکت دشمن در عملیات مرصاد عنوان کرد و گفت: عملیات مرصاد نمادی ماندگار و الهام‌بخش از وحدت، یکپارچگی ملی و عزم و اراده امام و امت در جامعه اسلامی برای دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور و پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های سترگ انقلاب اسلامی ومظهر نفرت و بیزاری ملت ایران از جنایتکاران و ستون پنجم دشمن در هشت سال دفاع مقدس و چه بسا در همیشه تاریخ این سرزمین است.
فرمانده سپاه میناب،نفاق را خطر همیشگی جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: اختلاف و چند دستگی زمینه ساز عرض اندام منافقین است پس در همه حال باید برای نابودی دشمن متحد شویم.

وی ادامه داد:عملیات مرصاد درس‌های بسیاری داشت که بزرگترین آن ریشه کن کردن دشمنان در فرصت مناسب بود که به جهانیان نشان دادیم با مقاومت بر دشمنان می‌توانیم فائق بیاییم.

سرهنگ احمدی نیا مقاومت و ایستادگی درمقابل زورگویان وظالمان را تحقق بخش وعده نصرت اللهی دانست و تاکید کرد: آنچه امروز کشور و دنیا به آن نیاز دارد، ایستادگی در مقابل زورگویان است که تنها با مقاومت معنا پیدا می‌کند.

احمدی نیا تاکید کرد: قطعا با وحدت و انسجامی که در رده‌های مختلف بسیج و لایه‌های مختلف جامعه و مردم وجود دارد در این جنگ اقتصادی نیز می‌توانیم موفق عمل کرده و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید کنیم.

وی با بیان این که امروز بسیج نقش تاثیرگذاری در صحنه‌های مختلف دارد، افزود: از زمان شکل‌گیری بسیج تا امروز، این نهاد مقدس یکی از مؤثرترین عوامل انسانی، با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بیشمار در کشور بوده که در عرصه‌های مختلف همواره منشأ فعالیت‌ها و خدمات گوناگون بوده است.
فرمانده سپاه میناب،اقتدار امروز کشور را مدیون تفکر بسیجی وعمل انقلابی عنوان نمود و تصریح کرد: خوشبختانه بسیج در عرصه‌های سازندگی، فرهنگی، امدادی، بهداشتی امنیتی و دفاعی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و… با توجه به عمق و گستره سازمانی در سراسر کشور و حضور در بین اقشار مختلف جامعه، کارآمدی خود را به شایستگی به نمایش گذاشته است.

سرهنگ احمدی نیا تصریح کرد:همه این سربلندی‌های ایران اسلامی را مدیون مردم آگاه و همیشه در صحنه‌ای است که هیچگاه در مقابل دسیسه‌های دشمن کوتاه نمی آیند و با مقاومت و ایستادگی در مقابل آنها خواهند ایستاد و هیچ گاه از توطئه های دشمن در منطقه غافل نیستند و با تفکر بسیجی وعمل انقلابی همیشه دشمنان را از رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشته اند.

در پایان طی حکمی از سوی فرمانده سپاه میناب سروان پاسدار محمد قنبری بعنوان فرمانده جدید بخش سندرک در حضور مسئولان محلی و بسیجیان معرفی شد و از خدمات ارزنده پاسدار سهرابی قدردانی شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: