• تاریخ: آوریل 22, 2021-9:49
  • شناسه خبر: 76509

مدیر آموزش و پرورش میناب گفت:

کمک ۵۷۰ میلیونی آموزش و پرورش میناب به دانش آموزان نیازمند

مدیر آموزش و پرورش میناب از کمک 570 میلیون ریالی در قالب صندوق کرامت برای کمک به دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت خبرداد. ...

به گزارش میناب جنوب،سعیده کریمی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار هرمز،در شرح عملکرد صندوق کرامت اداره آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: در راستای بهره مندی از آموزش های مجازی برای دانش آموزان محروم و رفع محرومیت ها و در امتداد اجرای طرح کمک های مومنانه در شیوع ویروس کرونا از اعتبارات صندوق کرامت تعداد۱۰ دستگاه تبلت و یک دستگاه تلفن همراه به ارزش ۳۴۰ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال، برای دانش آموزان بی بضاعت خریداری شد.مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب با بیان اینکه کمک به همنوع برای گسترش فرهنگ نیکوکاری در بین اقشار مختف مردم امری ضروری و تکلیفی الهی است،افزود:دانش آموزی که با مشکل هزینه درمان مواجه بودند توانستیم بخشی از هزینه درمان را کاهش دهیم و همچنین یک دستگاه ویلچر حمام برای دانش آموزی که دچار مشکل جسمانی شده بود در سال گذشته اهدا شد.

کریمی خاطر نشان کرد: در راستای کمک به دانش آموزان این اداره با پرداخت هزینه تعمیر گوشی تلفن همراه ،خرید عینک به ارزش ۳۰ میلیون ریال،کمک ۵ میلیون ریالی برای خرید کتاب، خرید فرم مدرسه به ارزش۱۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال پرداخت کرده است.

شهرستان میناب بعنوان دومین شهر بزرگ استان هرمزگان تعداد۵۰ هزار و ۵۴۵ دانش آموز در ۴۵۳ مدرسه و ۲۱۱۵ کلاس درس مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: