• تاریخ: آگوست 3, 2021-0:25
  • شناسه خبر: 76725

از ابتدای شیوع ویروس کرونا انجام شد

کمک ۱۲میلیاردی خیرین به بخش درمانی میناب

رئيس بيمارستان حضرت ابوالفضل (ع) ميناب  اعلام کرد: كمك هاي خيرين برای کمک به بهداشت و درمان بیماران کرونایی از ابتداي شروع كرونا تاكنون 12 ميليارد و 583 ميليون و760 هزار ريال بوده است. ...

دکتر یدالله رئیسی ماکیانی رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) میناب در گفتگو با  خبرنگار میناب جنوب گفت : از ابتدای خرداد ماه سال جاری با فراخوان خیرین در جهت کمک به مجموعه درمان خوشبختانه کمک های غیر نقدی خوبی در زمینه درمان به بیمارستان شده که این کمک ها در زمینه مواد شوینده بهداشتی , تجهیزات غیر پزشکی و تجهیزات پزشکی بوده است.

وی با اشاره به اینکه خیرین این شهرستان در همه حال یار و پشتیبان مجموعه،  خصوصا در ایام بحران کرونا ویروس بودند گفت: بیشترین کمک ها مربوط به بنیاد حکمت با ۱ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال در زمینه مواد بهداشتی و تجهیزات غیر پزشکی بوده  و مجموع کل کمک های خیرین با برآورد ریالی ۳ میلیارد و ۴۶۷ میلیون و ۱۹۰ هزار ریال در ۲ ماه گذشته است.

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب  اعلام کرد: کمک های خیرین برای کمک به بهداشت و درمان بیماران کرونایی از ابتدای شروع کرونا تاکنون ۱۲ میلیارد و ۵۸۳ میلیون و۷۶۰ هزار ریال بوده است.

گفتنی است از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون ۱۰۳ نفر از هموطنان مینابی جان خود را از دست داده اند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: