• تاریخ: می 18, 2021-15:27
  • شناسه خبر: 76671

کمک ۵ میلیون تومانی یک خَیر به نیازمند روستایی

دبیر قرارگاه رسانه و فضای مجازی بسیج میناب گفت:در پی انعکاس مشکلات زندگی یک نیازمند در روستای حاجی آباد میناب خیرین پای کار آمدند. ...


به گزارش میناب جنوب،دبیر قرارگاه رسانه و فضای مجازی بسیج شهرستان میناب گفت: در پی انعکاس مشکلات زندگی یک نیازمند در روستای حاجی آباد میناب خیرین پای کار آمدند.
موسی زاهدی دبیر قرارگاه رسانه و فضای مجازی سپاه میناب افزود: روستای حاجی آباد از توابع بخش مرکزی میناب یکی از روستاهایی است که نیاز است مسئولین و خیرین برای رفع مشکلات اهالی این روستا ورود کنند.
وی افزود: طی تماس تلفنی یکی از اهالی روستا و ارائه گزارشی از وضعیت زندگی اهالی این روستا قرارگاه رسانه و فضای مجازی سپاه میناب برای تهیه گزارش به روستای حاجی آباد سفر کرد و در پی انعکاس وضعیت زندگی مردم این منطقه یک خیر نیکوکار به ارزش ۵ میلیون تومان برای خرید مصالح سقف منزل یک نیازمند پای کار آمد.
زاهدی یکی از مهمترین مساله در قرارگاه های تحول محلات در بعد رسانه، بررسی، انعکاس، پیگیری تا رفع کامل محرومیت مردم در قرارگاه های تحول محلات اسلامی عنوان کرد و خاطر نشان کرد: آماده تهیه گزارش و انعکاس مشکلات مردم در کلیه قرارگاه تحول محلات هستیم.
دبیر قرارگاه رسانه و فضای مجازی سپاه میناب گفت: در کلیه قرارگاه های تحول محلات یک نیروی فضای مجازی برای پیگیری و مطالبه گری مشکلات مردم از مسئولین مشخص نموده ایم.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه: