• تاریخ: اسفند ۱۴, ۱۳۹۷-۱۹:۳۰
  • شناسه خبر: 73224

کمیته امداد امام خمینی (ره) نمایانگر چهره رحمانی انقلاب اسلامی است

امام جمعه میناب در جمع پرسنل کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب گفت:کمیته امداد امام خمینی (ره) نمایانگر چهره رحمانی انقلاب اسلامی است. ...

به گزارش میناب جنوب، صبح امروز جمعی از پرسنل کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میناب در آئین گرامیداشت سالروز تشکیل کمیته امداد با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند و به همین مناسبت این روز را گرامی داشتند.

حجت الاسلام و المسلیمن میرزا حسین معتمدی فر امام جمعه شهرستان میناب در جمع پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن عرض تبریک و گرامی داشت سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) نمایانگر چهره رحمانی انقلاب اسلامی است.

معتمدی فر سالروز تشکیل کمیته امداد به فرمان حضرت امام خمینی(ره) را روز مبارک و بزرگی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: تشکیل کمیته امداد از الهامات الهی بوده که به ذهن و دل امام راحل افتاد و امروز کمیته امداد برای قشر ضعیف و مستضعف بهترین حامی می باشد.

وی ایجاد کمیته امداد را مهندسی بجا و بدون نقص انقلاب اسلامی دانست و افزود: امام راحل با مهندسی دقیق کمیته امداد را به وجود آورد و امروز سراپا خیر و برکت و انجام وظیفه صادقانه و به نحو احسن نیازمندان کشورمان را تحت پوشش خود قرار داده است و به آنان خدمت رسانی می کند.

امام جمعه میناب گفت: کمیته امداد امام خمینی نیز طبق فرمایشات حضرت علی (ع) در خصوص اولویت بندی نیازها و نیازمندان این رویه را در پیش گرفته است و امروز که مهمترین دغدغه کشور ما اشتغال،تحصیل،ازدواج و اکرام ایتام است کمیته امداد آنگونه که شایسته است به این امورات مهم جامعه پرداخته است.

حجت الاسلام معتمدی فر امام جمعه شهرستان میناب ضمن تشکر از زحمات پرسنل سخت کوش کمیته امداد امام خمینی شهرستان میناب گفت: کمیته امداد بایدهایش باید حسنه باشد و اموراتش بی منت،روان و با حفظ کرامت صورت پذیرد.

۱۴ اسفند سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی(ره) به فرمان امام راحل نام گذاری شده است.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: