• تاریخ: می 22, 2019-20:48
  • شناسه خبر: 74237

اون تعلیم و تربیت سپاه میناب:

گام دوم انقلاب؛ نقشه راه جامعه برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی است

معاون تعلیم وتربیت سپاه میناب در جمع دانشجویان گفت: گام دوم انقلاب؛ نقشه راه جامعه برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است. ...

به گزارش میناب جنوب،به همت حوزه بسیج دانشجویی شهید مصطفی ذاکری دانشگاه پیام نور مرکز میناب دومین جلسه تبیین و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شد.

حجت الاسلام یوسف مرادی معاون تعلیم وتربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در تشریح و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب گفت: رابطه ی گام دوم انقلاب و شعار سال (رونق تولید) انتظارات را از شما دانشجویان بالا می برد، با رونق تولید می شود به خوبی فرمایشات مقام معظم رهبری را در گام دوم انقلاب اجرا کرد.

حجت الاسلام مرادی رونق تولید را اهرمی برای غلبه بر مشکلات اقتصادی و معیشتی عنوان کرد و گفت: گام دوم انقلاب نسخه شفا بخش و نقشه راه جامعه برای مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.

وی در ادامه با اشاره به دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی گفت : با گذشت نزدیک به چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی نگاهی به گذشته و مقایسه آن با امروز نشان‌دهنده عمق تحولی است که ملت ایران آن را تجربه کرده است، انقلاب اسلامی منشأ برکات بوده و ایجاد امنیت در مرزها به خوبی این مسئله را نشان میدهد.

معاون تعلیم وتربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب همچنین با اشاره به سرگذشت چهل ساله ی انقلاب اسلامی اظهار کردند : با تکیه بر نیرو و انگیزه ی جوانان گام دوم انقلاب همانند هشت سال دفاع مقدس که بیش از چهل کشور دنیا علیه ما بودند اما با تکیه بر نیروی جوانان با دستان خالی فاتح آن نبرد شدیم، به سلامت عبور می کنیم.

مرادی هچمنین با اشاره به سبک زندگی اسلامی، معنویت و اخلاق را زمینه ای برای بصیرت افزایی در زندگی و کار دانشجویان دانست و تصریح کرد: اخلاق بر مبنای توحید، بصیرت ساز است؛ چون راه توحید، راه بصیرت است..

حجت الاسلام مرادی به حواشی برخی از بازیگران سینما پرداخت و افزود: سلبریتی ها هدفشان ایجاد عملیات روانی در سطح جامعه و تاثیرگذاری بر قشر جوان و دانشجو هست که با معنویت و اخلاق اسلامی میشود از این مسئله در امان ماند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: