• تاریخ: آذر ۲, ۱۳۹۵-۱۲:۰۱
  • شناسه خبر: 59660

امام جمعه شهرستان میناب:

بسیج و سپاه هیچ گاه اهل لبخند نیستند/ گردان سایبری بسیج باید در میناب تشکیل شود

امام جمعه شهرستان میناب گفت: بسیج باید با تشکیل گردان های سایبری بعنوان یک اهرم بازدارنده دشمن در جنگ نرم فضای مجازی را به دست گیرد . ...

img_2885_copy441-e1411739198241-300x278به گزارش میناب جنوب،صبح امروز سه شنبه  در سومین روز از گرامیداشت هفته مبارک بسیج جمعی از بسیجیان و کارکنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میناب با امام جمعه این شهرستان ضمن تبریک هفته بسیج دیدار کردند.

 

حجت الاسلام والمسلمین میرزا حسین معتمدی فر در جمع بسیجیان و کارکنان ناحیه مقامت بسیج سپاه میناب ضمن گرامیداشت هفته مبارک بسیج و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: هفته بسیج یادآور رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است که مشت محمی بر دهان دشمنان نظام وارد کردند.

 

خطیب جمعه میناب تمامی دستاوردهای انقلاب اسلامی را مرهون رشادت و جانفشانی های رزمنده ها و فعالیت بسیجیان در اوج گمنامی دانست و افزود: اگر امروزه دشمن از موشک های ما می ترسد و احساس ناامنی می کند این رعب و وحشت دشمن ،مرهون بسیجیان مجاهدی مانند احمدی روشن های ایران اسلامی است.

 

وی شهدای نسل چهارم انقلاب را مدافعان حرم زینبی(س) برشمرد و اظهار داشت: امروزه بسیجیان نسل چهارم ما در اوج گمنامی در دفاع از مرز های انقلاب اسلامی رعب و وحشت در دل دشمن انداخته اند و به مجاهدت و مبارزه خود بدون هیچ چشم داشتی ادامه می دهند.

 

معتمدی فر با بیان اینکه سپاه و بسیج پاک متولد شده و پاک به مسیر و راه روشن خود ادامه می دهد ،گفت: بسیج همواره در همه صحنه ها گوش به فرمان ولایت بوده و در پاسداری و پاسداشت از دستاوردهای انقلاب در شرایط سخت لحظه ای درنگ و تردید در خود راه نداده و سرسختانه با دشمن مقابله می کند و هیچگاه به فکر معامله و دست دادن با دشمن نبوده و نخواهد بود.

 

وی تاکید کرد: دشمنان بدانند که بسیج و سپاه هیچ گاه اهل لبخند ،تردید و درنگ نبوده و در دفاع از ارزش های نظام و انقلاب با نیروی ایمان و گوش به فرمان ولایت بودن توانسته است دشمن را از رسیدن به اهدافش ناکام سازد به طوری که امروزه دشمن از نام سپاه و بسیج در اقصا نقاط جهان می ترسد.

 

حجت الاسلام والمسلمین معتمدی فر، توسعه بسیج در زمینه های مختلف همراه با ایجاد شوق در پیکره مردم،داشتن برنامه زمانی مشخص،داشتن بصیرت صددرصدی و مرد و مردمی بودن را بعنوان یکی از مصادیق جهاد کبیر در توسعه بسیج برشمرد و بیان داشت: مسئولین باید با احیاء مصادیق جاهد کبیر به فکر پایه ریزی بسیجیان جهان اسلام باشند.

 

وی با تاکید بر تشکیل گردانهای سایبری در شهرستان میناب توسط بسیج بعنوان یک اهرم بازدارنده ،گفت: همان طور که گردان های بیت المقدس و الزهراء بسیج توانسته اند دشمن را در جنگ سخت ناکام سازند ،شکست اهداف دشمن در جنگ نرم مستلزم تشکیل گردان های سایبری بعنوان یک اهرم بازدارنده دشمن در شهرستان است تا فضای مجازی را به دست گیرند  و اجازه ندهد دیگران آن را اداره کنند و با بصیرت صددرصدی هجمه های شوم فرهنگی دشمن که باعث رسوخ در بین خانواده می شود خنثی کنند.

 

امام جمعه میناب اذعان داشت: اکثر آمارهای تاسف انگیز از طلاق،اعتیاد و دیگر آسیب های اجتماعی در شهرستان به واسطه ورود و عدم کنترل موفق آسب های فضای مجازی در جامعه است.

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: