• تاریخ: آبان ۲۲, ۱۳۹۶-۱۴:۳۵
  • شناسه خبر: 67269

گروه جهادی مهندسین هرمزگان به میناب اعزام می شوند

فرمانده حوزه شهید باهنر سندرک گفت: گروه جهادی مهندسین جهاد کشاورزی یکم آذرماه امسال جهت مطالعات تکمیلی در منطقه چهارده روستا به بخش سندرک اعزام می شوند. ...

به گزارش میناب جنوب،هدایت الله سهرابی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید باهنربخش سندرک  این بخش را یکی از نقاط محروم و کمتر توسعه یافته شهرستان میناب دانست و گفت:بخش سندرک بالغ بر ۶۰ روستا وجمعیتی حدود ۲۲۰۰۰نفر می باشد که مردم آن از اقشارکم درآمد و اغلب به کار دامداری و کشاورزی مشغولند.

سهرابی کمک به مردم محروم این منطقه را واجب و ضروری دانست و افزود:در راستای طرح اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی، ظرفیت های مختلف منطقه چهارده روستای بخش سندرک شامل کاشت و برداشت گیاهان داروئی،مدیریت آبهای روان،ایجاد سد و مراتع حاصل خیز جهت پرورش دام توسط اکیپی از بسیج و بومیان این منطقه شناسایی گردید.

این مسئول با بیان اینکه با بالفعل در آوردن این ظرفیت ها می توان ایجاد شغل کرد اظهار داشت:با هماهنگی به عمل آمده با سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان،گروه جهادی مهندسین جهاد کشاورزی یکم آذرماه امسال جهت مطالعات تکمیلی در خصوص ظرفیت های شناسایی شده در منطقه چهارده روستا به بخش سندرک اعزام خواهند شد و انشاالله گام های مثبتی جهت اشتغالزایی در این مناطق محروم برداشته می شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید باهنربخش سندرک  خاطر نشان کرد:از اول امسال تاکنون بیش از ۵۴ طرح  در حوزه اقتصاد و اشتغال،فرهنگی،تعلیم و تربیت و سلامت  توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی  سپاه امام سجاد(ع) در بخش سندرک مورد مطالعه قرار گرفته که انشاالله بعد از اتمام کار دقیق مطالعاتی اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: