• تاریخ: مارس 12, 2013-21:17
  • شناسه خبر: 71

گشایش دومین دانشگاه تخصصی دخترانه کشور در میناب

میناب نیوز:معاون اداری – مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فنآوری از گشایش دومین دانشگاه تخصصی دخترانه کشور در میناب خبر داد . متکان در سیزدهمین نشست اتاق فکر ، برنامه ریزی و سیاستهای راهبردی که با حضور ۲۵ نفر از اساتید و رؤسای دانشگاهها و مدیران حوزه ستادی کشور در قشم ...

میناب نیوز:معاون اداری – مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فنآوری از گشایش دومین دانشگاه تخصصی دخترانه کشور در میناب خبر داد .

mottkan gheshm 17

متکان در سیزدهمین نشست اتاق فکر ، برنامه ریزی و سیاستهای راهبردی که با حضور ۲۵ نفر از اساتید و رؤسای دانشگاهها و مدیران حوزه ستادی کشور در قشم برگزار شد گفت : مجوز تأسیس این دانشگاه از دفتر گسترش وزارت علوم ، تحقیقات و فنآوری صادر شده است .

متکان افزود : این دانشگاه از مهر سال آینده دررشته های آبخیز داری ، شیلات ، گیاه پزشکی ، صنایع دستی و فنی مهندسی از طریق آزمون سراسری دانشجو می پذیرد .

وی به ظرفیتهای فراوان استان ساحلی هرمزگان اشاره کرد و گفت : قرار است سال آینده در دانشگاه هرمزگان بر اساس طرح جامع ، همه رشته ها در حوزه کاربردی و سطح تکمیلی ارائه شود.

معاون اداری – مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فنآوری افزود : دانشگاه هرمزگان بعنوان دانشگاه جامع استان از رشد بسیار خوبی برخوردار بوده و ظرفیت در همه حوزه ها افزایش ۴ برابری دارد.

متکان گفت : از ابتدای سال تاکنون ۲۸ میلیارد تومان به بخشهای عمرانی و سایر بخشهای دانشگاه هرمزگان اختصاص یافته است.

وی ایجاد هزینه سرانه در بودجه بندی ، از حالت سنتی سالهای گذشته به حالت علمی و بر اساس هزینه سرانه دانشجویی را یکی از مهمترین دستاوردها عنوان کرد و افزود : پس از گذشت یکسال و طرح آن در اتاق فکر حدود ۵۰ درصد ، در بودجه و رشد حاصل از آن تحول ایجاد شده است.

انتهای پیام/ک۱۱۵

لینک کوتاه:

  • ابراهیم - مارس 12, 2013 در 9:20 ب.ظ

    اگه این کاری که گفتند اجرائی کنند بسیار عالی هستش

نام:

ایمیل:

نظر: