• تاریخ: شهریور ۴, ۱۳۹۸-۱:۲۹
  • شناسه خبر: 74584

یادواره شش شهید والامقام روستای پارت میناب برگزار شد

یادواره شهدای روستای پارت با حضور امام جمعه شهرستان منوجان،فرماندهی سپاه ناحیه میناب وجمعی از رزمندگان و ایثارگران و مردم ولایت مدار شهر هشتبندی و شهرستان منوجان در روستای پارت برگزار شد. ...

یادواره شش شهید والامقام روستای پارت میناب برگزار شد

یادواره شهدای روستای پارت با حضور امام جمعه شهرستان منوجان،فرماندهی سپاه ناحیه میناب وجمعی از رزمندگان و ایثارگران و مردم ولایت مدار شهر هشتبندی و شهرستان منوجان در روستای پارت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از میناب حجت الاسلام والمسلمین امین رضوانی امام جمعه شهرستان منوجان شهیدان را مایه عزت و اقتدار این نظام  دانست و گفت: اگر امروز ما در دنیا ابرقدرتی بزرگ هستیم و هیچ معادله ای بدون دخالت ما در منطقه حل و فصل نمی شود به برکت ریخته شدن خون پاک و مطهر شهیدان و رزمنداگان جان بر کف ماست.

وی با بیان اینکه کشور ما دست برتر قدرت نظامی را در منطقه دارد افزود: جهانخواران و مستکبرین دنیا به خوبی می دانند که نباید با ایران درگیر یا منافع کشورمان را مورد تهدید قرار دهند و اگر چنین کنند با پاسخ نیروهای انقلابی و مومنی که گوششان به صحبت های رهبی است روبرو خواهند شد و ضربه سختی خواهند خورد.

حجت الاسلام رضوانی اظهار داشت: ما باید راه شهیدان را ادامه دهیم و اجازه ندهیم خون شهیدان هدر رود.

امام جمعه شهرستان منوجان شهیدان روستای پارت را نمونه بارز اخلاص و تقوا دانست و گفت: این شهیدان والا مقام بی ریا و با خلوص نیت که حتی سخن امام را هم نشنیدند به میدانهای جنگ علیه باطل رفتند و خون پاکشان را فدای این انقلاب کردند.

حجت الاسلام والمسلمین امین رضوانی امام جمعه شهرستان منوجان گفت: تا سکاندار این نظام و انقلاب امام خامنه ایست دشمنان هیچ گزندی نمی توانند به این نظام و انقلاب وارد کنند.

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: