• تاریخ: اسفند ۱۰, ۱۳۹۷-۱۳:۳۱
  • شناسه خبر: 73180

یادواره شهدای روستای شیوه ای سندرک برگزار شد

فرمانده سپاه میناب گفت:برگزاری یادواره شهدا کادر سازی برای انقلاب است. ...

به گزارش میناب جنوب، سرگرد پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب در یادواره شهدای شیوه ای بخش سندرک گفت: سه شهید روحانی شهید مظفر محمودی،بسیجی شهید حسن نوشادی وپاسدار شهید قیدی زارعی مایه افتخار برای روستای شیوه ای بخش سندرک و سه عنصر کلیدی شکل گیری و تداوم این انقلاب هستند.
فرمانده سپاه میناب افزود: شهدا فدایی دین و ولایت شدند و وصیتشان به ما هم تداوم مسیربرای حفظ اسلام با تبعیت از ولایت است و هدف از برگزاری یادواره شهدا کادر سازی برای انقلاب می باشد.
احمدی نیااظهار کرد: هدف این انقلاب حرکت در جهت تحقق وعده الهی که در قرآن کریم وعده داده شده با اشاره به آیه کریمه ونرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم الائمه ونجعلهم الوارثین حکومت جهانی مستضعفان است.
وی ادامه داد: در چله دوم این انقلاب رهبر عظیم الشان گام دوم را به دوش نسل جوان قرار دادند،ادامه راه شهدا برای نسل جوان ،انقلابی ،مومن این است که با تیز بینی،حضور به هنگام وتبیین اصول انقلاب مانع ارتجاع و انحراف انقلاب شود.
فرمانده سپاه میناب گفت:مانور تجمل برخی خواص و کارگزاران،فساد وتبعیض و شانتاژ رسانه ای آن باهدف دلسردی مردم از انقلاب انجام میشود، نسل جوان انقلابی با بازخوانی اصول انقلاب و تبیین اندیشه والگوی عملی امامین انقلاب (خمینی و خامنه ای عزیز ) موجبات تداوم حرکت پیشرونده انقلاب را تضمین کنیم.

یادواره شهدای روستای شیوه ای با سخنرانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میناب و با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب و بخشدارشهر سندرک ،مسئول فرهنگی بنیاد شهید شهرستان ، فرمانده تیپ عاصف ،روحانیت،بسیجیان و عموم مردم روستای شیوه ای برگزار شد.

در پایان این مراسم از خانواده های معظم شهدای روستای شیوه ای بخش سندرک تجلیل شد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: