• تاریخ: دی ۴, ۱۳۹۸-۵:۵۶
  • شناسه خبر: 74654

یادواره شهدای عشایری در میناب برگزار شد

یادواره شهدای عشایری با حضور سردار سیف مسئول بسیج عشایری سازمان بسیج کشور در روستای مزرعه تفضلی شهر هشتبندی میناب برگزار شد. ...

 

 

یادواره شهدای عشایری با حضور سردار سیف مسئول بسیج عشایری سازمان بسیج کشور در روستای مزرعه تفضلی شهر هشتبندی میناب برگزار شد.

سردار نصرت الله سیف ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بخصوص شهدای عشایری گفت: اگر سرخی خون شهیدان نبود امروز هیچ مسئولی بر صندلی ریاست قرار نداشت.

وی گفت: طبق آیه صریح قرآن شهیدان زنده هستند و نزد خداوند روزی می خورند و امروز ناظر بر اعمال ما هستند و ما باید قدردان خون شهیدان باشیم و اجازه ندهیم خون شهیدان هدر رود و اگر خدای ناکرده چنین شد خیانتی بزرگ در حق شهیدان کرده ایم و باید جوابگو باشیم.

سردار سیف اظهار داشت: شهیدان رفتند و انقلاب ما را تثبیت کردند و امروز حفظ این نظام بر عهده ماست زیرا دشمن برای نابودی انقلاب ما برنامه های زیادی را در دستور کار قرار دارده و هزینه های هنگفتی را در این راه صرف می کند.

این مسئول ضمن بیان خاطراتی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: رزمندگان ما هشت سال با دست خالی جلوی دشمن تا دندان مسلح ایستادند ولی امروز موشک های نقطه زن ما لرزه بر اندام مستکبرین دنیا انداخته است و اگر بخواهند غلطی بکنند تمام منافع آنان در منطقه با خاک یکسان خواهد شد.

مسئول بسیج عشایری سازمان بسیج کشور گفت: تا سکاندار این نظام و انقلاب امام خامنه ایست دشمنان نمی توانند هیچ خدشه ای به این نظام و انقلاب وارد کنند.

این مسئول اظهار داشت: امروز وظیفه همه ما و مسئولین است که به پابرهنگان و کوخ نشینان و عشایر رسیدگی کنیم زیرا روزی که این کشور نیاز به حفاظت و دفاع داشت همین مستضعفین بودند که بدون هیچ چشم داشتی از جان خود گذشتند و این نعمت آزادی و آسایش را به ما هدیه دادند.

در پایان مراسم از خانواده های شهدای عشایری تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: