• تاریخ: آبان ۳۰, ۱۳۹۷-۱۲:۵۳
  • شناسه خبر: 72489

یادواره شهدای کارمند و اصناف میناب برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج یادواره ۱۴ شهید کارمند و اصناف در شهرستان میناب برگزار شد. ...

به گزارش میناب جنوب،محمد احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب در این آئین با تبریک هفته وحدت و هفته بسیج، گفت:بسیج میراث ماندگار امام راحل است.
وی همچنین به تقارن این دو هفته اشاره کرد و افزود:وحدت و بسیج هر دو در راستای هم و مکمل یکدیگر هستند.
احمدی اظهار داشت:مسلمین با وحدت به انسجام و اتحاد می رسند و در نهایت برای مقابله با استکبار و ظلم بسیج می شوند.
وی برگزار یادواره شهدای کارمند و اصناف را حرکتی ارزشمند دانست و افزود:هر دو قشر کارمند و اصناف از جمله اقشار پرتلاش هستند که بار اقتصادی و اداری جامعه را بر دوش می کشند.
فرماندار ویژه میناب ادامه داد:هم اصناف و هم کارمندان در طول جنگ تحمیلی و پیروزی انقلاب سهم سازنده ای داشته اند و هر جا که نیاز بوده پشتیبانی کردند تا جایی که جان خود را فدای کشور، نظام و انقلاب کردند.
رئیس شورای اداری میناب همچنین با اشاره به فرمایشی از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که می فرماید “افتخار من این است که یک بسیجی ام”، گفت:این جمله به خوبی اهمیت و جایگاه والای بسیج را نشان می دهد.
احمدی تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر استفاده از ظرفیت بسیج به عنوان یک قدرت ملی در عرصه های مختلف را مورد بحث قرار داد و بیان کرد:از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون، نقش بسیج در توسعه، تعالی و رشد کشور در حوزه های مختلف پر رنگ و اثر گذار است.
معاون استاندار هرمزگان افزود:موفقیت هایی که در این برهه به دست می آید مرهون مجاهدت های شهدا و بسیجیان است.
وی تاکید کرد:مسئولان و آحاد مردم جامعه وظیفه دارند در راستای پاسداشت خون شهدا و آرمان های امام راحل، نسبت به عمل به آنچه بر دوش آنها است تلاش کنند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: