• تاریخ: می 15, 2020-20:15
  • شناسه خبر: 75565

از نیمه شعبان تا لیالی قدر؛

یازده هزار و ۲۲۹ بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان میناب توزیع شد

دبیر رزمایش کمک مومنانه بسیج شهرستان میناب گفت: از نیمه شعبان تا لیالی قدر تعداد یازده هزار و 229 بسته معیشتی بین نیازمندان و خسارت دیدگان از ویروس کرونا توزیع شد. ...

سروان پاسدار احمد رنجبر زاده دبیر رزمایش کمک مومنانه بسیج شهرستان میناب در گفتگوی اختصاصی با میناب جنوب با اشاره به توزیع تعداد یازده هزار و ۲۲۹ بسته معیشتی بین نیازمندان گفت: این توزیع طی پنج مرحله از رزمایش کمک مومنانه بسیج از نیمه شعبان تا لیالی قدر در این شهرستان انجام شده است.

سروان رنجبرزاده افزود: در مرحله پنجم رزمایش کمک مومنانه توانستیم تعداد ۴هزار و ۱۱۰ بسته معیشتی به ارزش ۸۲۲ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع کنیم.

به گفته دبیر رزمایش کمک مومنانه بسیج میناب، ارزش ریالی تعداد ۱۱ هزار و ۲۲۹ بسته معیشتی ۲ میلیارد و دویست میلیون تومان بوده که طی روزهای آینده نیز مرحله ششم رزمایش با توزیع ۲ هزار بسته معیشتی دیگر بین نیازمندان شناسایی شده در این شهرستان برگزار می شود.

رنجبرزاده اظهار کرد: پیش از این در مرحله اول این رزمایش ۱۴۱۳بسته معیشتی  به ارزش۲۱۲میلیون تومان، مرحله دوم۲۳۲۶بسته به ارزش۳۴۸ میلیون و ۹۰۵ هزارتومان بین نیازمندان توزیع شد.

وی خاطر نشان کرد: طی مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه۱۰۸۰بسته معیشتی به ارزش۱۶۱ میلیون و۹۴۵ هزارتومان و در مرحله چهارم ۲۳۰۰بسته هر بسته ۳۰۰ هزار  تومان به ارزش ۶۹۰میلیون تومان که جمعا۷۱۱۹ بسته به ارزش یک میلیارد و چهارصد دوازده میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان تهیه وبین نیازمندان توزیع گردید.

وی اضافه کرد: این رزمایش در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری از نیمه شعبان آغاز شده و تا شکست ویروس کرونا در این شهرستان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: