• تاریخ: تیر ۲۵, ۱۳۹۷-۵:۵۰
  • شناسه خبر: 71551

یکدستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس میناب اضافه شد

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از اختصاص یک دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس بیمارستان میناب خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب،دکتر محمد مورخ رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از اختصاص یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهرستان خبر داد؛ و گفت: با توجه به فرسودگی ناوگان اورژانس حمل و نقل بیماران اعزامی بین بیمارستانی یک دستگاه آمبولانس توسط مرکز اورژانس استان به این بیمارستان اختصاص داده شد.

با توجه به وسعت منطقه‌ای شهرستان و پراکندگی محورهای جاده‌ای میناب و فرسودگی آمبولانس های موجود و ازسویی بهره‌برداری پایگاه‌های اورژانس شهری میناب و اورژانس جاده‌ای دهو، خلاء کمبود آمبولانس درناوگان اورژانس ۱۱۵ شهرستان احساس می شد.

دکتر مورخ افزود: این مهم از سوی دکتر اسدی رییس اورژانس ۱۱۵ استان با تخصیص ۲ دستگاه آمبولانس بین بیمارستانی در ۲ نوبت که در مرحله اول یک دستگاه تحویل این مرکز درمانی شد، که خوشبختانه با قول مساعد وی تا پایان مرداد ماه و در کمترین زمان ممکن نسبت به تحویل دستگاه دیگر آن  اقدام خواهد شد.

وی افزود: در جهت رفاه حال بیماران و انتقال سریع آنان این آمبولانس مجهز به آخرین تجهیزات مورد نیاز برای انتقال بیماران در شرایط سخت آب و هوایی گرم است .

رئیس بیمارستان میناب با بیان اینکه بیشترین اعزام بیمار به مرکز استان از بیمارستان میناب انجام می شود گفت: بعد مسافت و گرمی هوا و فرسودگی وسایل نقلیه یکی از معضلات این منطقه در جهت درمان فوری بیماران بشمار می رود.

انتهای پیام/ز

 

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: