• تاریخ: فوریه 6, 2021-3:19
  • شناسه خبر: 76434

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان مطرح کرد؛

یکی از نیازهای اساسی جامعه خدمت به مردم با کار جهادی است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در همایش تجلیل از جهادگران بسیجی در میناب گفت: اقدامات جهادی و خدمت رسانی به مردم یکی از نیازهای اساسی در جامعه محسوب می شود. ...

به گزارش میناب جنوبمیناب جنوب،سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اظهار کرد: یکی از شاخص های مردم و مسئولان شهرستان میناب روحیه جهادی و انقلابی بودن است.

سالاری افزود: نصرت الهی در ۴۲ سالگی انقلاب در رسیدن به دستاوردهای عظیم و شگرف انگیز محسوس و ملموس است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) ادامه داد: برای شکست دشمن در عرصه های مختلف نیازمند ید واحد و انسجام و حمله آفندی علیه نقاط ضعف دشمن است.

وی تصریح کرد: جوانان امروز ایران اسلامی دشمن را در عرصه های مختلف رصد کنند و با روحیه جهادی و انقلابی باید دشمن را زمین گیر کرد.

سالاری گفت: باز کردن گره مشکلات مردم در مناطق محروم یک فرصتی است که به دست ماست و در رفع محرومیت مردم تلاش مضاعفی صورت گیرد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تاکید کرد: باید برای رفع محرومیت به سمت و سوی مشاغل زود بازه و اشتغالزایی رفت و از ظرفیت بسیج در رفع محرومیت محرومان جامعه استفاده شود.

وی با بیان اینکه فرصت گروه جهادی صرف خدمت به مردم یک نعمت است خاطرنشان کرد: هدف نهایی گروه جهادی نشر فرهنگ ایثار و مقاومت است که در گروه های باید نهادینه شود و فضای گروه های جهادی فضای کسب معرفت اخلاقی و دینی است که در این زمینه باید جوانان را با معنویت و ارزشها ملموس کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: