• تاریخ: فروردین ۷, ۱۳۹۹-۲۳:۴۶
  • شناسه خبر: 75210

۱۴۹ بیمار «کرونا» تاکنون در هرمزگان بهبود یافته‌اند

استاندار هرمزگان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۶۷ مورد مثبت داشته‌ایم که ۱۴۹ نفر از آنان بهبود یافته‌اند. ...

به گزاش میناب جنوب،فریدون همتی امشب در گفت‌وگو بخش خبر سیمای مرکز خلیج فارس اظهار کرد: از زمان شروع خطر اپیدمی تاکنون، ۱۰۹۲ نفر به‌عنوان بیمار حاد تنفسی (آنفلوانزا، ذات‌الریه، مشکوک به کرونا و …) در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند که از این تعداد ۹۷۸ نفر پس از طی دوره‌ درمان و بهبودی ترخیص شده‌اند.

وی افزود: تاکنون از ۷۰۴ نفر به‌ علت مشکوک بودن به ابتلا کرونا، نمونه‌گیری شده که نتیجه‌ آزمایش ۵۱۹ نفر منفی شده است.

استاندار هرمزگان با بیان این که طی یک روز اخیر نتیجه‌ی آزمایش کرونای ۶ نفر دیگر از بیماران در هرمزگان مثبت اعلام شد و براین‌اساس شمار مبتلاشدگان قطعی به کرونا در استان به ۱۶۷ نفر رسید، تصریح کرد: از بین مبتلایان جدید ۲ نفر در کیش، ۱ نفر در بندرخمیر، ۱ نفر در بندرعباس، ۱ نفر در حاجی‌آباد و ۱ نفر هم در قشم هستند.

همتی بیان داشت: از مجموع ۱۶۷ بیمار مبتلاشده به کرونا تاکنون ۱۴۹ نفر از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند، ۱۳نفر فوت براثر این بیماری فوت کرده‌اند و ۵ نفر نیز هم‌اکنون بستری هستند.

وی درباره شمار مبتلاشدگان به کرونا در شهرستان‌های هرمزگان نیز گفت: در بندرعباس۸۰ نفر،کیش ۳۵  نفر، قشم ۱۹ نفر، میناب ۱۰ نفر، بندرلنگه ۷ نفر، حاجی‌آباد ۵ نفر، رودان ۴ نفر، پارسیان ۲ نفر، بستک ۲ نفر، بندرخمیر ۲ نفر و جاسک نیز یک نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: