• تاریخ: خرداد ۸, ۱۳۹۷-۸:۳۷
  • شناسه خبر: 71031

رئیس دادگستری میناب:

۵ زندانی جرائم غیرعمد در میناب آزاد شدند

رئیس دادگستری میناب از آزاد سازی ۵ زندانی جرائم غیر عمد توسط خیرین نیکوکار این شهرستان در جشن گلریزان خبر داد. ...

به گزارش میناب جنوب،منوچهر خیر خواه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به حضور خیرین نیکوکار شهرستان میناب در امور خیریه گفت: خیرین مینابی با همت والای خود توانسته اند با حضور در کمک های خیر خواهانه اقدامات شایسته زیادی را انجام دهند و پیشتاز برای انجام کمک های انسان دوستانه باشند.

خیر خواه بیان داشت: هر ساله در ماه مبارک رمضان جشن گلریزان برای آزاد سازی زندانیان با جرائم غیر عمد برگزار می شود که خیران مینابی در این محفل نقش اساسی و تاثیر گذاری را دارند.

رئیس داد گستری میناب با اشاره به جشن گلریزان برگزار شده گفت: در شهرستان میناب ۲۸ زندانی با جرائم غیر عمد مالی وجود دارد که با بدهی بیش از ۲ میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان در زندان به سر می برند که در تلاش هستیم تا بتوانیم زمینه آزاد سازی آنها را فراهم کرده و به کانون گرم خانواده باز گردانده شوند.

خیرخواه عنوان کرد: این زندانیان در بند که دو نفر از آنها بر اثر تصادف و هفت نفر مهریه ونفقه و۱۹ نفر نیز جرائم مالی هستند در انتظار کمک های خیر خواهانه خیرین بودند تا زمینه آزاد سازی آنها فراهم شود.

رئیس دادگستری میناب گفت: در جشن گلریزان که با حضور گرم خیرین شهرستان برگزار شد بیش از ۴۰میلیون تومان وجه نقدی جمع آوری شد که با این مبلغ  ۵ زندانی جرائم غیر عمد آزاد می شود.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: