• تاریخ: نوامبر 5, 2015-10:23
  • شناسه خبر: 34710

ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است

نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا گفت: کشور ایران به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) نقطه عطف جهان اسلام است و خواستگاه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون مسلمان دنیا است . به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب ،اکبر محمد پری اسکات، نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا در گفتگو با ...

نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا گفت: کشور ایران به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) نقطه عطف جهان اسلام است و خواستگاه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون مسلمان دنیا است .

IMG_2529-346x256

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب ،اکبر محمد پری اسکات، نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا در گفتگو با خبرنگار بین المللی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به وضعیت حقوق بشر در آمریکا گفت: نمایش های تلویزیون نشان دهنده سیاست و حکومت آمریکا در مورد ۴۵میلیون سیاه پوست آمریکایی که معادل نصف جمعیت ایران است و ما نمی توانیم آن را سیاستگذاری ملی آمریکا بدانیم.

 

وی با بیان اینکه نقض حقوق بشر در آمریکا با نگرش جامعه به سیاه پوستان آغاز شد، اظهار کرد: سیاست گذاری در آمریکا به وسیله مقامات رسمی و حکومت اتخاذ می شود و مردم در انتخاب آن حقی ندارند.

 

پری اسکات تصریح کرد: در آمریکا یک رئیس جمهور سیاه پوست آمریکایی- آفریقایی وجود ددارد که یقینا می توان گفت باراک اوباما با افراد سیاه پوست در یک اتاق ننشسته تا سیاست هایی را که اتخاذ می کند به سمت اجرای حقوق بشر باشد.

 

وی افزود: حکومت سفید بر سیاه در آمریکا نتیجه فرهنگ و تفکر سیاست آمریکایی است که در عملا باعث کشته شدن زنان و کودکان در خیابان ها می شود.

این محقق آمریکایی با اشاره به رفتار دوگانه آمریکا نسبت به حقوق بشر بیان داشت: ریاکاری و دوگانگی آمریکا ریشه در موعظه دیگران دارد و بدترین نقض حقوق بشر در جامعه آمریکا رخ می دهد.

 

وی با بیان اینکه آمریکا صلاحیت تصمیم گیری برای دیگر کشورها نظیر سوریه را ندارد، ادامه داد: دولت آمریکا در برخورد با سیاهپوستان دچار مشکل هستند و با گذشت ۴۰۰ سال از حضور سیاه پوستان در این کشور هنور قادر به حل مسائل نژادی نیست لذا صلاحیت اظهار نظر و ورودبه مسائل داخلی دیگر کشورها را ندارد.

 

پری اسکات با اشاره به ذهنیت شیطانی حکومت آمریکا افزود: در آمریکا حس برتری جویی اروپایی و آمریکایی نسبت به دیگر افراد وجود دارد و نگاه اسلام به افراد بر اساس رنگ پوست و نژاد نیست به همین دلیل امریکا نسبت به اسلام نگاه بدبینامه دارد و به دنبال نادیده گرفتن ایمان و دین مردم در این کشور وراج دارد.

 

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه (مدظله العالی) در خصوص برابری پلیس آمریکا و داعش تصریح کرد: هیچ مسلمان و فردی که به خدا و پیامبر اعتقاد دارد به شهرها و سرزمین های انسان ها حمله نمی کند و دست به کشتار زنان و مردان بیگناه نمی زند لذا این عملکرد داعش در کشورهای اسلامی همان اروپایی های سفید پوست نسبت به ما سیاهپوستان انجام می دهد و داعش الهام گرفته از پلیس آمریکا است.

 

نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا ادامه داد: اروپایی ها به روستاهای ما حمله کردند و زندگی ها را به آتش کشیدند، زنان را مورد هجوم و تجاوز قرار دادند و ما را به بردگی کشاندند و این همان چیزی است داعش در حال انجام آن است.

 

وی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به جوانان گفت: کشور ایران به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) نقطه عطف جهان اسلام است و خواستگاه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون مسلمان دنیا است .

 

اکبر محمد پری اسکات با بیان اینکه آزادی در ایران برگرفته از قرآن و سنت پیغمبر است، اظهار کرد: بسیاری از مردم دنیا تصور دارند که بین زندگی مدرن و مسلمانان تفاوت دارد و نمی تواند همزیستی میان این دو وجود داشته باشد در حالی که در ایران با وجود رهبر فرزانه ای همچون آیت الله خامنه ای این رویه جریان دارد.

 

نماینده بین المللی ملت اسلام در آمریکا با اشاره به ایجاد اسلام هراسی در دنیا و توطئه های دشمنان اسلام برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان دنیا خاطر نشان کرد:تفاوت های زیادی در خانه اسلام وجود دارد و دشمن مسلمانان در تلاش است تا این تفاوت ها را دامن زند لذا باید تفاوت ها را حل و فصل نماییم و به دنبال استراتژی برای مقابله با دشمن باشیم.

 

منبع: هرمز

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: