• تاریخ: می 9, 2021-4:18
  • شناسه خبر: 76566

رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب خبرداد:

برگزاری محافل سیار انس با قرآن کریم در میناب+تصاویر

حجت الاسلام اسحاق فاضلی از برگزاری محافل سیار انس با قرآن کریم در مناطق مختلف شهرستان میناب خبرداد. ...

رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب در گفتگو با میناب جنوب گفت: محافل سیار انس  با قرآن با هدف بسط و گسترش زنجیره تواصی به حق و صبر و امید افزایی در جامعه با استفاده از ظرفیت بی بدیل قاریان قرآنی در میناب از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون در حال برگزاری است.

به گفته حجت الاسلام اسحاق فاضلی این محافل با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه وعدم تجمع مردم در مکان های مذهبی با حضور قاریان برجسته شهرستان در فضای باز جلو منزل خانواده معظم شهدا ،در کوچه و محلات آسیب پذیر و در گلزار شهدا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.

رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب تقویت و تثبیت عزم و اراده مردم برای حرکت و قیام در مسیر پیشرفت در گام دو انقلاب اسلامی،افزایش آستانه تحمل و مقاومت جامعه (تحقق صبر فعال) در راستای منویات مقام معظم رهبری، تکریم پیشکسوتان و نخبگان قرآنی و تشویق استعدادهای قرآنی را یکی دیگر از اهداف کلی برگزاری این مراسم قرآنی عنوان کرد.

حجت الاسلام فاضلی برگزاری محفل انس در میناب را جز یکی از اجراهای برتر و موفق عنوان نمود و خاطر نشان کرد: تا کنون ۱۳ برنامه محفل سیار انس با قرآن کریم در روستاها و مرکز شهر میناب برگزار شده و این برنامه قرآنی با استقبال خوبی از سوی مردم منطقه میزبان روبرو می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: