• تاریخ: اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۸-۶:۴۷
  • شناسه خبر: 74096

در راستاي تكريم خانواده پاسداران متوفي

آئین تجلیل و تکریم از خانواده پاسداران متوفی در میناب

در راستاي تجلیل و تكريم از خانواده پاسداران متوفي، فرمانده سپاه میناب به همراه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه این شهرستان از خانواده های پاسداران متوفی دیدار و تجلیل کردند. ...

به گزارش میناب جنوب، سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه میناب در حاشیه دیدار از خانواده های پاسداران متوفی افزود:در دوران مختلف انقلاب اسلامی، جانفشانی های رزمندگان دوران دفاع مقدس و پاسداران و سایر نیروهای مسلح تضمین کننده اقتدار ملت ایران بوده و این اقتدار باید همچنان حفظ شود

احمدی نیا تاکید کرد: این عزت و سربلندی که اکنون ما داریم به پاس رشادتهای شما عزیزان است و این آرامشی که در خانواده‌های نیروهای مسلح است هدیه خداوند به پاس همان رشادتهاست.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی به برکت جانفشانی ها و خدمات پاسداران انقلاب اسلامی همواره پاینده است، ادامه داد: امروز یاد و خاطره پاسداران گرانقدر اسلام  که در قید حیات نیستند موجب دلگرمی سایر افراد جامعه می شود.

فرمانده سپاه شهرستان میناب به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه با قدردانی از استقامت و بردباری مادران و همسران پاسداران متوفی از نزدیک مسایل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار دادند.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه:

نام:

ایمیل:

نظر: