• تاریخ: جولای 4, 2019-6:21
  • شناسه خبر: 74451

آغاز احداث ۱۱باب منزل مسکونی در خوزستان توسط جهادگران مینابی

فرمانده سپاه میناب از اعزام جهادگران مینابی به خوزستان خبرداد و گفت: در پروسه زمانی 120 روز یازده باب منزل مسکونی برای سیلزدگان خوزستانی ساخته می شود. ...

به گزارش میناب جنوب،سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما افزود: طبق سهمیه اعلام شده به سپاه میناب طی مدت زمان ۱۲۰ روز ۱۱ باب منزل مسکونی با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی بسیج سازندگی سپاه میناب برای سیل زدگان منطقه خوزستان ساخته می شود.

وی افزود: در مرحله اول تعداد ۱۵ جهادگر طی مدت زمان ۱۴ روز شامل برقکار، کاشی کار، بنا،آشپز، آلوموتوربند، گچ کار،لوله کش و کارگر ساده برای ساخت و ساز منزل مسکونی سیل زدگان به شهر کارون و شادگان اعزام شدند.

سرهنگ احمدی نیا خاطر نشان کرد: این اعزام ها بصورت دوره ای انجام می شود و طی مدت زمان ۱۲۰ روز ۲۱۰ جهادگر در با مهارت های تخصصی به این مناطق اعزام می شوند .

وی اضافه کرد: علاوه بر ساخت ۱۱ باب منزل مسکونی کار تعمیر ۲۵ واحد منزل مسکونی دیگر نیز بر عهده جهادگران مینابی خواهد بود.

فرمانده سپاه میناب ابراز داشت: منازل مسکونی با زیربنای ۶۶ متر مربع ساخته می شود و هزینه ساخت آن از طریق واگذاری تسهیلات بانکی از سوی بانکهای عامل به سیلزدگان و بخش دیگری از هزینه ها از سوی خیرین و کمک های مردمی تامین خواهد شد.

سرهنگ احمدی نیا خاطر نشان کرد: پیش از این سه گروه جهادی  ۴۰ نفره از این شهرستان به منطقه سیل زده خوزستان به مدت ۱۰ شبانه روز جهت ارئه خدمات به مردم سیل زده خوزستان به شهر کارون اعزام شدند.

به گفته این مقام مسئول پیش از این بیش از ۹۲ میلیون تومان وجه نقد و ۱۰۰ میلیون تومان بصورت کالایی برای کمک به سیل زدگان خوزستان از سوی مردم شهرستان میناب اهدا شده است.

فرمانده سپاه میناب گفت: اعزام تیم های جهادی متخصص برای ساخت و ساز منازل مسکونی سیل زدگان خوزستانی از این شهرستان به شهر کارون و شادگان با اعزام ۱۴ گروه جهادی از تیرماه آغاز و تا مهرماه امسال به طول خواهد انجامید

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: