• تاریخ: آوریل 14, 2020-4:21
  • شناسه خبر: 75352

با اهدف کمک به نیازمندان؛

آغاز رزمایش کــمـک مومنانه در شهرستان میناب

فرمانده سپاه میناب گفت: رزمایش کمک مومنانه با هدف کمک به اقشار نیازمند از نیمه شعبان آغاز و تا نیمه رمضان در این شهرستان ادامه خواهد داشت. ...

به گزارش میناب جنوب، سرهنگ دوم پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب در نشست خبری با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی گفت: در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری و با هدف کمک به اقشار نیازمند جامعه رزمایش کمک مومنانه در سطح شهرستان میناب در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه این رزمایش از نیمه شعبان آغاز و تا نیمه رمضان ادامه دارد،افزود:طرح کمک به اقشار نیامند نه تنها در طول رزمایش بلکه تا پایان شکست ویورس کرونا کمک رسانی سپاه و بسیج به نیازمندان ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه میناب اذعان داشت: در این رزمایش ۵۳۰پایگاه بسیج و ۲۶۰ گروه جهادی کار،شناسایی، جمع آوری کمک های مردمی و توزیع بسته های غذایی به نیازمندان برعهده دارند.

سرهنگ احمدی نیا اجرای این رزمایش را یک فرصتی برای خدمات رسانی بهتر به نیازمندان عنوان نمود و تصریح کرد:تا کنون ۳ هزار و ۴۵۳ بسته معیشتی به ارزش ریالی ۳۵۰ میلیون تومان با همکاری خیرین و گروه های جهادی بین نیازمندان در نیمه شعبان توزیع شد.

به گفته فرمانده سپاه میناب در این رزمایش بسته غذایی شامل،برنج، گوشت، حبوبات، تن ماهی به ارزش ۴۰۰ هزار تومان برای هر خانواده پیش بنی شده است.

احمدی نیا تاکید کرد: همه افراد نیازمند و مستحق پس از شناسایی شدن مشمول این طرح رزمایشی قرار می گیرند اما افرادی که تحت پوشش هیچ گونه نهادهای حمایتی قرار ندارند در اولویت قرار داده می شوند.

فرمانده سپاه میناب اضافه کرد: شماره حساب۱۰۵۶۳۲۷۲۵۴ بانک رسالت و شمار کارت ۱۳۱۶-۱۱۵۳-۷۲۱۱-۵۰۴۱ بنام موکب قمر بنی هاشم علیه الاسلام شهرستان میناب آماده دریافت وجوهات نقدی و غیر نقدی خیرین نیکوکار و مردم انقلابی شهرستان میناب می باشد.

انتهای پیام/ز

لینک کوتاه: